НОВИНИ

29.07.2011 | Суд над норвезьким терористом розпочнеться у 2012 році
Джерело - УКРІНФОРМ

Норвежець Андерс Брейвік, підозрюваний у скоєнні подвійного теракту в Осло і на острові Утойа, з'явиться перед судом лише у наступному році. Справа про два терористичних акти, в результаті яких загинуло 76 осіб, настільки велика, що підготовка тексту обвинувачення займе тривалий час. Про це заявив генеральний прокурор Норвегії Тур-Аксель Буш.

За словами прокурора, обвинувачення А.Брейвіку буде пред'явлено не раніше кінця 2011 - початку 2012 року. "Сподіваюся, що судовий процес розпочнеться у наступному році", - заявив Тур-Аксель Буш. Тим часом, родичі жертв сподіваються, що слухання розпочнуться вже восени.

Разом з тим, норвезька поліція поінформувала про закінчення пошукових робіт на острові Утойа. Начальник штабу поліції Юхан Фредриксен висловив впевненість у тому, що на острові більше не залишилося тіл загиблих. Однак правоохоронні органи поки що утрималися від підбиття остаточних підсумків пошукових робіт. Напередодні норвезькі ЗМІ повідомили, що ще одна особа вважається зниклою безвісти.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект