НОВИНИ

26.07.2011 | Посол Раян Крокер: США не поспішатимуть із виведенням військ з Афганістану
За матеріалами - Голосу Америки

У той час як міжнародна коаліція почала виводити свої війська з Афганістану, американські військовослужбовці не поспішатимуть покидати цю країну. Про це заявив новий посол США в Афганістані Раян Крокер. Втім, американський дипломат додав, що США не зацікавлені мати постійні військові бази у цій країні. У понеділок Крокер прийняв присягу на новій посаді в посольстві США у Кабулі.

New U.S. Ambassador to Afghanistan Ryan Crocker gives a speech during his swearing ceremony in Kabul, Afghanistan on Monday, July 25, 2011

Американський військовий контингент планує покинути країну до осені 2014-го року і сподівається, що до цього часу афганські сили візьмуть під свій контроль безпеку в країні. Минулого тижня військові НАТО повністю передали місцевим силам безпеки контроль у семи районах Афганістану.

Новий посланник США а Афганістані раніше був послом Сполучених Штатів у Пакистані та Іраку. Крокер вийшов з відставки, щоб замінити попереднього посла США Карла Ейкенберрі. У своєму виступі у понеділок, Крокер пообіцяв, що міжнародна спільнота не дозволить талібам повернути собі владу в країні після 2014-го року, коли більшість іноземних військ мають намір покинути Афганістан.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект