НОВИНИ

04.07.2011 | Агентство S&P знову знизило рейтинг Греції
Джерело - ВВС

Рейтингове агентство Standard & Poor's знову знизило кредитний рейтинг Греції, побоюючись можливості реструктуризації боргів приватного сектору країни.

Агентство S&P знову знизило рейтинг Греції

Як повідомляє ВВС, рейтинг знижений із рівня B до CCC. Причому агентство заявило, що будь-яка спроба реструктуризації боргів буде розцінюватися S&P як дефолт.

Зазначимо, що на минулих вихідних міністри фінансів країн єврозони схвалили виділення Греції чергової частини фінансової допомоги у розмірі 12 млрд євро. Ці гроші дозволять Афінам виплатити дохід за облігаціями у липні.

Отримати багатомільярдну допомогу від ЄС та МВФ Греція зможе завдяки схваленим минулого тижня парламентом законам, які передбачають підвищення податків, зниження зарплат у держсекторі Греції та масштабну приватизацію.

До осені у Брюсселі розраховують схвалити виділення Греції ще близько 100 млрд євро нового кредиту. Очікується, що у 2014 році економіка Греції знову запрацює на повну силу і країна буде в змозі почати розплачуватися по кредитах.

Зазначимо, що Греція скоротила бюджетний дефіцит із 15,4% ВВП у кінці 2009 року до 10,5% ВВП у кінці 2010 року, хоча і не вклалася в узгоджені із кредиторами 9,4% ВВП. У 2011 році дефіцит повинен скласти 5,9% ВВП, у 2012 - 4,5%, у 2013 - 3%.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект