НОВИНИ

08.06.2004 | Бельгія поповнює список країн, що планують проведення референдуму
Джерело - Euractiv, 2.06.2004

За два тижня перед запланованими фінальними переговорами по Конституційному Договору, бельгійський Прем'єр-міністр Гі Ферховштадт оголосив 1 червня про те, що Бельгія можливо буде проводити незобов'язучий референдум. Референдум відбудеться в той самий день, що і в Нідерландах, скоріш за все в вересні, повідомив Ферховшадт в радіо-дебатах з приводу виборів до Європарламенту. Не дивлячись на те, що референдум буде консультативний, його результати будуть прийматися до уваги під час національного ратифікаційного процесу. Його опонент в дебатах, колишній прем'єр і Віце-голова Конвенту Жан-Люк Деган заперечив ідею проведення такого референдуму. Обидва політики є кандидатами на посаду президента Європейської Комісії.

Дві країни, Данія та Ірландія, зобов'язані провести референдуми по проекту Конституції згідно положень власних національних конституцій. Список країн, що збільшується, і які будуть проводити незобов'язучі референдуми вже налічує Португалію, Нідерланди, Люксембург та Великобританію.


Заклик провести референдум в Німеччині був відхилений Бундестагом на засіданні 28 травня цього року.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект