НОВИНИ

11.05.2011 | НАТО перейшло до другої фази військової операції в Лівії
Джерело - Korespondent

Північноатлантичний Aльянс приступив до виконання другої фази військової операції в Лівії, в ході якої головною метою міжнародної коаліції стануть командні пункти сил Каддафі.

НАТО перейшло до другої фази військової операції в Лівії Головною метою авіації НАТО стануть командні пункти сил Каддафі
АР
 

Про це повідомив італійський генерал Клаудіо Габелліні, який при цьому зазначив, що про усунення самого полковника мова не йде.

"Перша фаза операції була спрямована на стабілізацію ситуації в Лівії. Тепер ми переходимо до наступного етапу, метою якого буде знищення командних пунктів Каддафі. Робиться це для того, щоб полковник не зміг віддавати накази своїм армійським підрозділам, і в кінцевому рахунку припинити вбивство мирного населення . Водночас, авіаудари НАТО не спрямовані на будь-яких окремих людей і ми не зацікавлені в усуненні Каддафі ", - цитує військового Вести.ru.

Генерал також прокоментував повідомлення про авіаудари по резиденції Каддафі, які були здійснені в ніч на 10 травня. За словами Габелліні, авіація знищила командний бункер урядових військ, який використовувався для координації нальотів на мирне населення.

При цьому представник НАТО спростував інформацію лівійської влади про те, що в результаті бомбардування був зруйнований дитячий центр.

Між тим, за даними західних ЗМІ, лівійський лідер не з'являвся на публічних заходах вже близько десяти днів, що змусило журналістів задатися питанням про його місце перебування.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект