НОВИНИ

21.04.2011 | Україна прийняла на озброєння новий протитанковий комплекс Стугна-П
Джерело - Українські новини

Міністерство оборони прийняло на озброєння протитанковий ракетний комплекс Стугна-П, програмно-технічні комплекси засобів зв'язку стаціонарних телекомунікаційних вузлів і термінали відео-конференц-зв'язку автоматизованої системи управління повсякденною діяльністю Збройних сил.


Україна прийняла на озброєння новий протитанковий комплекс Стугна-П (оновлено) 
militaryparitet.com


 


Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.



Відповідні накази від 5 і 12 квітня підписав міністр оборони Михайло Єжель.


Комплекс Стугна-П розроблений державним підприємством Державне Київське конструкторське бюро Луч на замовлення міністерства.



Він призначений для ураження броньованих рухомих і нерухомих цілей (танків, бронетранспортерів, бойових машин піхоти), малорозмірних цілей типу довготривалих вогневих точок.



Стугна-П здатний вражати броньовані цілі на місцевості в різних кліматичних умовах на відстані від 100 до 4 тис. метрів.


Нові програмно-технічні комплекси засобів зв'язку стаціонарних телекомунікаційних вузлів і термінали відео-конференц-зв'язку автоматизованої системи управління повсякденною діяльністю ЗС забезпечують автоматизацію процесів діловодства, службово-розпорядчої та контрольно-виконавчої діяльності, вирішення інформаційно-розрахункових завдань.



На думку Міноборони, їхнє введення в експлуатацію значно підвищить ефективність управлінської діяльності посадових осіб органів управління ЗС.



Раніше повідомлялося, що в жовтні 2010 року Міністерство оборони України замовило київському конструкторському бюро Луч десять нових протитанкових ракетних комплексів Стугна-П.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект