НОВИНИ

27.01.2005 | Грузинській Тимошенко не вдалося переконати Путіна, що революція - не експорт США
Джерело - Українська правда

Спікер грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе застерігає, що процес націоналізації власності в Україні міг би привести до громадянської війни.

Про це вона сказала в інтерв'ю газеті "Факты и комментарии", опублікованому в четвер.

"Я думаю, було б неправильно, якби ми з вами зараз почали масовану атаку на приватну власність - нехай навіть колись нелегально й не зовсім законним шляхом придбану. Процес націоналізації приведе до найтяжких наслідків", - сказала Бурджанадзе.

"Вам вирішувати, як і що робити, але, думаю, якщо ви зараз почнете обвальним шляхом націоналізувати вже придбану власність або відбирати її в тих, хто одержував її не дуже законними способами, може вибухнути війна", - додала вона.

На думку спікера грузинського парламенту, "необхідно створити умови, при яких просто неможливі будь-які протизаконні дії".

Серед найболючіших кроків, які були зроблені в Грузії після її "революції троянд", Бурджанадзе назвала "масові звільнення бюрократичного апарату", працюючі в якому отримували зарплату, еквівалентну максимум 40 доларам при цінах, порівнянюваних з українськими.

"Ми розуміли, як це боляче й важко, співпереживали разом з цими людьми, залишеними на вулиці без відповідної компенсації. Але у нас був вибір: або вийти із замкнутого кола, або залишитися в ньому", - сказала вона.

Бурджанадзе вважає, що під час її двох зустрічей із президентом Росії Володимиром Путіним їй "не вдалося його переконати в тім, що революцію в Грузії створив грузинський народ, що вона не була інспірована США". Разом з тим, за словами Бурджанадзе, Путін справив на неї "враження дуже розумної людини, яка щиро намагається розібратися в ситуації".



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект