НОВИНИ

05.01.2011 | Німеччина ініціює відновлення санкцій проти Білорусі
За матеріалами - Євроатлантика.info

Уряд Німеччини планує ініціювати дебати в Євросоюзі щодо відновлення санкцій проти Білорусі. Про це повідомляє німецька газета Süddeutsche Zeitung, посилаючись на джерела в уряді ФРН.


Євросоюз ввів санкції проти Білорусі в 2006 році. Ці санкції передбачали, зокрема, заборону на видачу віз Президенту Білорусі Алєксандру Лукашенку і ряду високопоставлених чиновників, а також «заморожування» їх фінансових активів в Європі.


Два роки тому міністри закордонних справ країн-членів ЄС вирішили припинити дію санкцій щодо видачі віз, оскільки на той момент арештований кандидат в президенти Козулін був помилуваний президентом Лукашенком і вийшов на свободу.


Разом з тим, офіційний Берлін переконаний, що те, яким чином були проведені президентські вибори в Білорусі 19 грудня, а також репресії, що послідували за ними, проти опозиції, роблять доцільним відновлення санкцій.


Прес-секретар уряду Німеччини Крістоф Стеєгманс під час традиційної прес-конференції 3 січня висловив думку, що для ЄС настав час обговорити «політичну відповідь» на репресії в Білорусі.


У свою чергу, прес-секретар Міністерства закордонних справ ФРН висловив думку, що країни-члени Євросоюзу мають «подумати, приміром, про припинені санкції ЄС проти Білорусі» до наступного засідання Ради закордонних справ ЄС, запланованого на кінець січня.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект