НОВИНИ

18.11.2010 | Німецький уряд: 67 років – оптимальний вік для виходу на пенсію
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Підняття пенсійного віку не має альтернативи, вважає Урсула фон дер Ляєн. Оскільки німецьке суспільство стає дедалі старішим, міністр праці вважає, що не можна відмовлятися від фахових знань літніх людей. 


У середу, 17 листопада, уряд ФРН затвердив доповідь про працевлаштування літніх людей, розроблену в міністерстві праці. Згідно з документом, за останні 10 років число літніх людей, які працюють, зросло вдвічі. Ідеться про тих, кому від 60 до 64 років. Експерти, на яких посилається уряд, прогнозують кращі шанси мати роботу для сивочолих німців. Дехто з них вважає, що половина тих, кому за шістдесят, зможуть у майбутньому знайти роботу.


Починаючи від 2012 року, пенсійний вік у Німеччині поступово зростатиме від 65 років до 67 років. Це рішення ухвалив ще попередній уряд у складі консерваторів і соціал-демократів.


Німці не вірять, що зможуть працювати до пенсії


Тим часом опозиційна Ліва партія вважає, що підвищення пенсійного віку фактично означає скорочення пенсій. А голова соціальної спілки VdK Ульріке Машер каже, що після 50 майже неможливо знайти роботу.


Багато німців не вірять, що зможуть працювати до пенсії. Такої думки дотримуються 60 відсотків тих, хто працює в умовах фізичного та психічного навантаження. Це засвідчили соціологічні опитування та дослідження, результати яких аналізували експерти на замовлення пов’язаного з профспілками Фонду Ганса Беклера. Передусім це стосується тих, хто працює на будівництві та доглядає хворих.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект