НОВИНИ

05.11.2010 | Республіканці обіцяють Обамі "битву титанів"
За матеріалами - УНІАН, РІА "Новости"

Республіканці почали виконувати передвиборні обіцянки і пообіцяли адміністрації США "битву титанів" у конгресі з питань бюджетних видатків і оподаткування.

Конгрес США нині розглядає пакет законів про продовження з нового року режиму пільгового оподаткування для ряду категорій громадян, введеного за правління республіканця Джорджа Буша-молодшого. Законопроект, який пропонує адміністрація США, передбачає виключити з цього переліку заможних американців, чий річний дохід перевищує 250 тисяч доларів. З цією ініціативою виступив президент США Барак Обама, на думку якого такий захід дозволить частково скоротити бюджетний дефіцит США.

Республіканці, прихильниками яких традиційно є багаті американці, чинили затятий опір ухваленню цього закону, проте у вересні заявили, що підтримають його. Але після виборів республіканці знову заявили, що мають намір добиватися, завдяки більшості в палаті представників, запровадження податкових пільг і для забезпечених громадян.

Полеміка навколо продовження терміну дії низьких податкових ставок для деяких груп громадян США розгорілася кілька місяців тому, напередодні виборів до конгресу. З нового року режим зниженого оподаткування середнього класу і багатих американців, мав вратити чинність. Адміністрація Барака Обами, визнаючи необхідність зберегти низькі податки в посткризові роки, планує водночас повернути на старий рівень податкові ставки для заможних громадян США, яких, за оцінкою президента, не більше 3%.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект