НОВИНИ

04.11.2010 | Україна привчає розвідників до досвіду НАТО
Джерело - Українська правда

Україна вивчає досвід країн-членів НАТО у сфері організації діяльності спецслужб.


Про це повідомив радник голови Служби безпеки України Олександр Бєлов після засідання робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.


Він нагадав, що в рамках робочої групи працює міжнародна група експертів - фахівців у сфері діяльності спеціальних служб: розвідувальних органів, внутрішньої безпеки.


"Протягом двох років ми розглядали 14 питань. Мета діяльності - обмінятися досвідом і дати Україна аполітичну професійну пораду щодо того, як має бути організована діяльність спеціальних служб", - розповів Бєлов.


Він уточнив, що "питання щодо того, як використовувати ці поради та їх імплементувати - це право України".


Як приклад він навів досвід країн НАТО та їх партнерів з питань управління бюджетом сектору безпеки, управління персоналом.


"Головне в цих питаннях - створити умови для людей, які працюють у спецслужбах, щоб вони відчували себе соціально захищеними та мали стимул до сумлінної роботи", - підкреслив Бєлов.


За словами співголови групи, майже всі країни ЄС і НАТО йдуть шляхом системи преференцій для працівників спецслужб, яка дозволяє підібрати якісний персонал, створити їм умови для роботи і систему стимулів.


"Для нас це дуже цікаве питання, тому що нам це теж доведеться робити - і дуже швидко, тому що питання непрофесіоналізму стоїть дуже гостро", - зазначив радник глави СБУ.
 
Разом з тим він зазначив тривалість цього процесу, що обумовлено необхідністю внесення змін до законодавства, нормативно-правових актів, а також наявністю необхідних ресурсів.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект