НОВИНИ

29.10.2010 | Глави Місії України при НАТО, Посол Долгов зустрівся з Генеральним Секретарем Парламентської асамблеї НАТО Хоббсом.
За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

У ході зустрічі Глава Місії України при НАТО поінформував Генсекретаря ПА НАТО про внутрішньополітичну ситуацію в Україні, зокрема, розкрив суть конституційної реформи, яка проводиться в нашій державі,  повідомив про підготовку до проведення місцевих вибрів та описав ситуацію із станом свободи слова в Україні.

Сторони також обговорили основи міжпарламентського співробітництва між Верховною Радою України та Парламентською асамблеєю НАТО, підготовку до проведення Щорічної сесії ПА НАТО у листопаді ц.р. та чергового засідання Міжпарламентської ради Україна–НАТО у грудні ц.р.

Глава українського представництва при НАТО відзначив користь проведення спільних заходів у рамках програми Роуз-Рота, які організовуються для парламентаріїв країн Центральної і Східної Європи, і висловив сподівання на подальше продовження співпраці в рамках цієї ініціативи.

У свою чергу Генеральний секретар ПА НАТО позитивно оцінив парламентський вимір співпраці між Україною і НАТО, зокрема, підкреслив активну позицію України під час підготовки та обговорення ініціатив ПА НАТО.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект