НОВИНИ

29.10.2010 | В Україні мають бути передбачувані для інвесторів закони
За матеріалами - Євроатлантика.info

Україна потребує законодавчої передбачуваності для європейських інвесторів. Про це, виголошуючи промову у Дипломатичній академії у Києві, сказав європейський комісар з питань торгівлі Карел де Гухт.



«Коли ти дивишся з українського боку, то якраз інтерес України у тому, щоб передбачуваність з точки зору законодавства була забезпечена. Якщо такого не буде, то дуже важко, щоб великомасштабні інвестори прийшли », - сказав він.


При цьому він зазначив, що торгові переговори України з ЄС про зону вільної торгівлі повинні йти пліч-о-пліч з процесом українських внутрішніх реформ.


Європейський Союз в угоді про зону вільної торгівлі пропонує Україні найвищий рівень торговельної лібералізації, який будь-коли був запропонований країні за межами ЄС, сказав Карел де Гухт. «У цих переговорах ЄС запропонував високий рівень торговельної лібералізації, який будь-коли був запропонований країні за межами ЄС. Ми готові до скасування майже всіх митних тарифів на ту невелика кількість товарів, щодо яких ті тарифи існують, щоб таким чином відкрити преференційний доступ для багатьох типів товарів», - сказав він.


Єврокомісар вважає, що від цього суттєво виграють деякі із провідних експортних галузей України, а саме металургія, текстильна промисловість, пошиття одягу та інше.


27-28 жовтня Україну вперше відвідав комісар ЄС з торгівлі Карел де Гухт. 28 жовтня Прем'єр-міністр України Микола Азаров ознайомив де Гухта з переліком питань, які потребують вирішення для встановлення вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.


Раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що підписання угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та ЄС на саміті Україна-ЄС 22 листопада неможливе через незавершеність переговорного процесу. Також він зазначав жорсткість позицій Європейського Союзу у переговорах про створення зони вільної торгівлі.


Україна та ЄС ведуть переговори про угоду щодо асоціації з 2007 року. З 2008 року почалися переговори про угоду щодо зони вільної торгівлі, яка має стати складовою частиною угоди про асоціацію.


 


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8115. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект