НОВИНИ

28.10.2010 | Росія вимагає обмеження кількості військ НАТО в Європі
Джерело - Голос Америки

Провідна російська газета «Комерсант» повідомила, що Росія вимагає, щоб будь-яка угода про її співпрацю з НАТО обмежила кількість союзницьких військ, які можуть бути базовані в нових країнах Альянсу в Центральній Європі.

Діловий щоденник «Комерсант» пише, що передана НАТО російська позиція вимагає заборони на «значні бойові сили» в тих європейських країнах, котрі приєдналися до Альянсу після розвалу Радянського Союзу.

Повідомлення про це надійшло в час, коли президент Росії Дмитро Медведєв готується взяти участь у саміті НАТО наступного місяця, на якому членські країни мають схвалити новий широкий стратегічний план.

Генеральний Секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен має відвідати Москву ще до саміту, який відбудеться 19 і 20 листопада в Лісабоні.

Минулого тижня, що вважається ознакою потепління в російсько-європейських відносинах. Медведєв заявив, що Москва бере до уваги пропозицію Альянсу щодо співпраці у створенні протиракетного щита в Європі.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект