НОВИНИ

28.10.2010 | Держсекретар Хілларі Клінтон розпочинає поїздку до Азії
Джерело - Голос Америки

Державний секретар США Хілларі Клінтон відбула з двотижневим візитом до Азії, в ході якого вона відвідає В’єтнам, Китай, Камбоджу, Малайзію, Папуа-Нову Гвінею, Нову Зеландію та Австралію.

Цього тижня пані Клінтон візьме участь у нарадах Асоціяції держав Південно-Східної Азії і, відтак, у ширшому зібранні-саміті країн Східної Азії, які проходитимуть у В’єтнамі. Увага попередніх зустрічей АСЕАНу цього року зосереджувалася на територіяльних суперечках між Китаєм і його сусідами щодо островів у Південно-Китайському морі.

На порядку денному першої зупинки Держсекретаря на Гаваях будуть розмови з японським міністром закордонних справ, на яких, як гадається, буде порушено питання територіяльної суперечки між Китаєм і Японією щодо островів у Східно-Китайському морі.

Хілларі Клінтон також відвідає китайський острів Хайнань для розмов з високопосадовцями у справі підготовки до державного візиту у Вашингтоні у січні президента КНР Ху Цзіньтао.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект