НОВИНИ

27.10.2010 | Саакашвілі: Грузія готова до переговорів з Росією без попередніх умов
За матеріалами - Korespondent

Президент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що, незважаючи на окупацію грузинських територій, його країна готова почати діалог з Росією.

Саакашвілі: Грузія готова до переговорів з Росією без попередніх умов

"Ми готові до діалогу, до переговорів без попередніх умов. Необхідно вирішити всі проблеми за допомогою безпосереднього спілкування", заявив грузинський лідер в інтерв'ю французькому телеканалу TV5 Monde.

Саакашвілі наголосив, що Тбілісі чудово усвідомлює, що дуже небезпечно - мати поруч великого сусіда, який налаштований вороже: "З таким сусідом необхідно підтримувати діалог. Це перший крок. За ним повинен послідувати крок другий, необхідний для зміни ситуації".

Він зазначив, що багато країн ЄС та інші важливі гравці на світовій арені визнали, що "дії Росії - це незаконна окупація, тому потрібно дати людям право повернутися на батьківщину". "Ми спостерігаємо територіальне захоплення в стилі XIX століття, який неприйнятний у XXI столітті. Я сподіваюся, що Росія модернізується і стане фактором стабільності, а не джерелом небезпек і проблем", - вважає президент Грузії.

Нагадаємо, 20 вересня МЗС Грузії виключило можливість налагодження відносин між двома країнами у зв'язку з "агресивною риторикою", яку веде Москва. Заява Тбілісі стала відповіддю на слова міністра оборони РФ Анатолія Сердюкова, який заявив, що в разі виникнення нового збройного конфлікту з Грузією російська армія розіб'є противника ще швидше, ніж у ході війни в Південній Осетії в 2008 році.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект