НОВИНИ

26.10.2010 | Франція не має наміру накладати технологічні обмеження при передачі Містралів Росії
Джерело - РІА Новости

Виробник вертольотоносців типу Містраль - французька держкомпанія військового кораблебудування DCNS - не обмежена в передачі технологій Росії, повідомив у вівторок директор DCNS П'єр Легро.

Франція не має наміру накладати технологічні обмеження при передачі Містралів Росії Росія отримає доступ до технологій Містралі
wikipedia.org

 

Раніше деякі російські та іноземні ЗМІ повідомляли про те, що кораблі типу Містраль будуть продані Росії без новітніх систем управління.

"Це буде корабель з такими ж системами, які встановлені на кораблях для ВМС Франції. Ніяких обмежень немає", - заявив Легро.

Водночас він наголосив, що кораблі будуть відрізнятися від французьких аналогів.

"Зокрема, російська сторона вже попросила французького виробника збільшити товщину злітної палуби для посадки важких російських вертольотів і забезпечити протильодну безпеку за рахунок зміцнення корпусу корабля", - сказав директор DCNS.

У свою чергу прес-секретар ВМС Франції Юг Д'Аржантре повідомив, що всі системи, встановлені на борту кораблів типу Містраль, зроблені у Франції, а не в США або інших країнах НАТО.

Росія має намір закупити у Франції чотири кораблі типу Містраль за умови, що два кораблі будуть побудовані у Франції і два - в Росії.

***

Десантний корабель-док Mistral має повну водотоннажність в 21 тисячу тонн, довжину - 200 метрів, ширину - 32 метри, швидкість ходу - 19 вузлів, дальність плавання - 20 тисяч миль. Здатний нести на палубі шість вертольотів, всередині корпусу - чотири десантні катери або два судна на повітряній подушці, а також до 450 чоловік десанту.

За даними французьких ЗМІ, вартість вертольотоносця типу Mistral становить від 400 до 500 мільйонів євро.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9847. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект