НОВИНИ

25.10.2010 | У Франції - загроза подальших протестів
Джерело - Голос Америки

Франція паралізована через нестачу пального після хвилів протестів і страйків проти урядових планів піднести мінімальний пенсійний вік із 60 до 62 років.

Четверта частина усіх автозаправочних станцій країни закриті через брак пального. Чільний радник президента Ніколя Саркозі каже, що найгірші поражені страйками околиці Парижу і західна територія Франції.

Президент Саркозі наполягає на проведенні пенсійної реформи, щоб запобігти її банкрутству. Втім його подальша політична кар’єра тісно пов’язана з схваленим у п’ятницю французьким Сенатом законом про пенсію, який повинен бути схвалений обома палатами французького парламенту. Саркозі сподівається підписати цей закон ще цього тижня.

Більшість громадян Франції, однак, виступають проти цього непопулярного заходу, а опозиція пильно стежить за падінням рейтингу президента. Результати проведеного в неділю опитування вказують, що лише дещо понад 30 відсотків французів підтримують дії президента Саркозі. Це найнижчі показники щодо його популярності відколи він став президентом у 2007 році.

Протести і подальша нестача пального змусили позакривати школи в країні, які тепер почали 12-ти денні канікули.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6367. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект