НОВИНИ

25.10.2010 | Адмірал Муллен критикує WikiLeaks за оприлюднену інформацію
Джерело - Голос Америки

Американський чільний  військовий посадовець звинуватив вебсайт WikiLeaks у передаванні ворогам Сполучених Штатів «важливої інформації».

Майк Маллен

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів  Збройних сил США адмірал Майк Муллен піддав критиці цей вебсайт в Інтернет-мережі Twitter.

Він також назвав оприлюднення майже 400 тисяч американських секретних військових документів про війну в Іраку «безвідповідальним» вчинком.

Засновник вебсайту WikiLeaks Джуліан Есендж під час прес-конференції у Лондоні захищав своє рішення про розповсюдження інформації. Він сказав, що документи на його вебсайті про війну в Іраку правдиві і що в них не згадано ніяких імен, або інформації, що була б шкідливою для будь-якої групи, чи особи.

Поміж іншого, в документах поміщених на WikiLeaks є дані про те що після очолюваного Сполученими Штатами вторгнення в Ірак у 2003 році там було вбито 100 тисяч людей, а з цього – понад 60% цивільних. Крім цього, там згадується про невідомі дотепер, або офіційно не оформлені, вбивства 15 тисяч людей.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9647. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект