НОВИНИ

25.10.2010 | Прем'єр Греції: Скорочень зарплат не буде
Джерело - Korespondent

Прем'єр-міністр Греції Гіоргіос Папандреу заявив, що, його уряд не допустить подальших скорочень зарплат державних службовців та підвищення податків.

Прем'єр Греції: Скорочень зарплат не буде

Варто відзначити, що грецькій владі в останні місяці довелося піти на жорсткі заходи економії бюджетних коштів - у зв'язку з глибоким фінансовим кризою, що поставила країну на межу дефолту.

Реакцією на ці заходи стали протести населення і падіння популярності уряду. У статті, опублікованій в одній з провідних газет, Папандреу визнав, що народ Греції приніс "безпрецедентні жертви".

Тим часом, наступного тижня протягом 4-х днів у Греції будуть страйкувати працівники державних залізниць - на знак протесту проти їх планованої приватизації.

Раніше, 2 серпня повідомлялося, що Греція змушена буде вдатися до нового підвищення податків у 2011 році, щоб стягнути додатково до 4,5 мільярда євро і скоротити бюджетний дефіцит у відповідності зі своїми зобов'язаннями перед ЄС і МВФ.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 452. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект