НОВИНИ

21.10.2010 | Мєдвєдєв вирішив відвідати натівський саміт
За матеріалами - Євроатлантика.info

Президент РФ Дмитро Мєдвеєдєв все-таки поїде на самміт Росія-НАТО. Про це сам президент заявив вчора після дводенних переговорів з Францією і Німеччиною в Довілі.

Захід пропонує Росії подумати про приєднання до глобальної системи протиракетної оборони (ПРО). Д.Медведєв у відповідь радить НАТО самому визначитися, "в якому ключі може бути досягнуте рішення» з цього питання.

В рамках дводенних переговорів лідери Росії, Франції і Німеччини обговорювали договір про євробезпеку, тему спрощення візового режиму Росії з країнами ЄС, питання енергетики, ядерної проблеми Ірану, а також проблематику співробітництва Росія-НАТО. В останньому питанні вчора визначилася певна ясність. Д.Мєдвєдєв на підсумковій прес-конференції оголосив, що за підсумками переговорів прийняв рішення все ж таки поїхати на самміт Росія-НАТО, який пройде в листопаді в Лісабоні. До останнього моменту Кремль схилявся до того, щоб на найвищому рівні проігнорувати зустріч

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект