НОВИНИ

20.10.2010 | В Україну їде військова делегація ЄС
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

20 жовтня, в Україну з візитом прибуває військова делегація ЄС на чолі з Головою Військового комітету Європейського Союзу генералом Хаканом и.

Як повідомили УНІАН у Департаменті преси та інформації Міністерства оборони України, в рамках візиту, 21 жовтня, відбудеться церемонія офіційної зустрічі високого гостя, зустріч генерала Хакана СИРЕНА з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-полковником Григорієм Педченком та двосторонні переговори.

В ході переговорів сторони планують обговорити ключові аспекти та майбутні перспективи розвитку співробітництва між Збройними Силами України та Європейським Союзом у рамках Спільної політики безпеки і оборони.

Також генерал-полковник Г.Педченко ознайомить генерала Х.СИРЕНА зі станом та перспективами реформування Збройних Сил України на сучасному етапі.

По завершенні переговорів програмою візиту передбачена зустріч голова Військового комітету ЄС до міністра оборони України Михайла Єжеля.

В цей же день заплановані зустрічі голови Військового комітету ЄС з керівництвом Ради національної безпеки і оборони України, Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, Міністерства закордонних справ України.

22 жовтня представники військової делегація ЄС перебуватимуть у Севастополі, де відбудеться зустріч голови Військового комітету Європейського Союзу з командуванням Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект