НОВИНИ

20.10.2010 | Меркель та Саркозі хочуть змінити Лісабонський договір
Джерело - Євроатлантика.info

Президент Франції Ніколя Саркозі і канцлер Німеччини Ангела Меркель заявили в понеділок, що хочуть змінити Лісабонський договір про засади функціонування Європейського Союзу, щоб була змога карати держави-члени з надмірними бюджетними дефіцитами.

За словами А. Меркель, необхідно розробити новий механізм, який дав би можливість реагувати на такі явища і притягати за них до відповідальності, а для цього потрібно змінити договір.

Спільна заява керівників Франції й Німеччини пролунала в той час, як на засіданні міністрів фінансів країн-членів ЄС у Люксембургу, як повідомив міністр фінансів Італії Джуліо Тремонті, було досягнено домовленості зробити суворішими правила бюджетної дисципліни Євросоюзу.

Обидва керівники зустрілися ввечері в понеділок у французькому місті Довілі напередодні їхніх дводенних переговорів із президентом Росії Дмитром Медведєвим, який прибуває туди ще пізніше цього ж дня.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1645. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект