НОВИНИ

20.10.2010 | США зрегували на стратегічний оборонний звіт Великої Британії
Джерело - УНІАН

Велика Британія залишиться головним партнером США у військовій сфері, зазначається в заяві Держсекретаря США Хілларі Клінтон щодо оприлюдненого британського стратегічного огляду з оборони й безпеки.

Британський прем`єр-міністр Девід Кемерон, презентуючи в Палаті громад Стратегічний огляд з оборони й безпеці, повідомив, що бюджет на оборону Сполученого Королівства на найближчі чотири роки буде скорочений на 8%. Кемерон повідомив, що чисельність британської армії до 2015 року буде скорочена на сім тисяч осіб - до 95,5 тисяч, п`ять тисяч місць буде скорочено в королівських ВПС і стільки ж на флоті.

Крім того, протягом чотирьох років міністерство оборони має скоротити 25 тисяч осіб цивільного персоналу. При цьому британський прем`єр пообіцяв, що видатки на операцію в Афганістані не скоротяться, а британські військові в провінціях країни, навпаки, одержать додаткове технічне оснащення.

"США високо цінують прагнення прем`єр-міністра Девіда Кемерона та його уряду збалансувати бюджет, водночас зберігаючи в найкращому вигляді обороноздатність перед посиленням загроз для безпеки", - цитує документ РІА "Новости".

Держсекретар заявила, що має в своєму розпорядженні всі докази того, що Британія підготувала ретельний і продуманий огляд, тож "зможе виконувати всі свої зобов`язання по НАТО і залишиться найсильнішим партнером наших військ у прагненні знизити рівень загроз XXI століття".

Стратегічний огляд з оборони й безпеки став першим оглядом оборонної галузі Великої Британії за 12 років і був представлений в рамках великої урядової програми скорочення бюджетних витрат.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 827. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект