НОВИНИ

19.10.2010 | Лідери Франції, Німеччини та Росії знову обговорюють систему ПРО
Джерело - Голос Америки

У понеділок у північному регіоні Франції відбулася зустріч лідерів Франції, Німеччини і Росії для пошуків спільної позиції щодо системи протиракетної оборони, яку НАТО хоче розгорнути в Європі.

У саміті, що відбувся в нормандському курортному місті Довіль, взяли участь президент Франції Ніколя Саркозі, президент Росії Дмитро Медведєв і канцлер Німеччини Анґела Меркель.

Минулого тижня адміністрація президента Саркозі заявила, що саміт є нагодою для відновлення відносин НАТО з Росією, які погіршились через непорозуміння щодо розміщення  протиракетного щита у східній Європі.

НАТО хоче заручитися партнерством Росії у запобіганні можливій загрозі з боку Ірану. Однак Росія висловлює рішучі застереження щодо щита, який, на думку російських військових експертів, може бути використаний проти стратегічного ядерного арсеналу Росії.

Минулого тижня представник Росії в Брюсселі заявив, що Москва хоче отримати від НАТО детальнішу інформацію щодо ймовірного розміщення елементів ПРО.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект