НОВИНИ

19.10.2010 | Зіткнення молоді та поліції у Франції: затримано майже 300 осіб
За матеріалами - Korespondent

18 жовтня, близько 290 осіб були затримані в результаті зіткнень молоді та поліції, що відбулися на тлі виступів проти пенсійної реформи.

Зіткнення молоді та поліції у Франції: затримано майже 300 осіб 
АР
Як повідомляє AFP з посиланням на МВС Франції, 231 порушник був поміщений під варту. У ході зіткнень поранені п'ятеро співробітників поліції. У п'ятницю в ході протестів ліцеїстів було затримано 264 людини.

За даними національного ліцейського союзу, у понеділок близько 950 ліцеїв на території країни виявилися охоплені протестами, 550 з них заблоковано. Міністерство освіти Франції повідомило про 261 ліцей, робота яких утруднена або заблокована. Акції протесту відбулися практично по всій території країни.

Варто відзначити, що найбільш серйозні інциденти були зафіксовані в передмісті Парижа, Лілля та Ліона. Так, близько 200-250 молодих людей влаштували серйозні заворушення в Нантері - одному з найбільших передмість на північному-заході французької столиці.

Погромники в масках та хустках і каптурах перевертали і підпалювали автомобілі, урни, били скло в телефонних будках і на автобусних зупинках. На місце події прибули спеціальні підрозділи поліції, які для розгону молоді застосували сльозогінний газ і пістолети, що стріляють гумовими кулями.

Схожу картину можна було спостерігати в Ліоні, а також Ліллі, Нанті і ряді паризьких передмість. У вівторок в Франції відбудеться черговий загальнонаціональний страйк та масові акції протесту.

Нагадаємо, що сьогодні у Франції продовжилися масові протести жителів, що виступають проти підняття пенсійного віку, у зв'язку з чим країна опинилася на межі паливної кризи.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект