НОВИНИ

19.10.2010 | Польоти російських бомбардувальників спровокували скандал між РФ і Латвією
Джерело - Інтерфакс,DELFІ

Міністерство оборони Латвії заявило, що російські бомбардувальники Су-24 пролетіли поблизу латвійського кордону і відмовилися відповісти на запит про ідентифікацію, і назвало такі дії пілотів "недружніми".

Польоти російських бомбардувальників спровокували скандал між РФ і Латвією Латвія назвала дії пілотів росйських СУ-24 "недружніми"
sukhoi.org

Як повідомляється, інцидент стався близько 17:15 (18:15 за московським часом) - два Су-24 були помічені біля кордонів повітряного простору Латвії неподалік від міст Лієпая та Вентспілс.

Для з'ясування приналежності літаків з аеропорту в Шауляї піднялися в повітря два винищувачі НАТО, однак згодом російські бомбардувальники відлетіли.

Зі свого боку, Міноборони РФ вже виступило з реакцією на заяви Латвії. Російська сторона визнала заяви про "недружні" дії безпідставними і відзначила, що політ відбувався в рамках планової бойової підготовки, і літаки не перетинали повітряного простору Латвії.

Разом з тим, інформацію про те, що пілоти відмовилися ідентифікувати себе, в російському Міноборони не прокоментували.

Як повідомлялося в серпні, військово-повітряні сили Канади підняли по тривозі винищувачі при наближенні російських бомбардувальників Ту-95 до кордонів канадського повітряного простору.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект