НОВИНИ

18.10.2010 | Президент Сербії звинуватив організовану злочинність у підривних діях
Джерело - Голос Америки

Президент Сербії Борис Тадич звинувачує організовану злочинність  за розправу з учасниками гей-параду  і за зірваний футбольний матч в Італії.

Він назвав події у Белграді і Генуї  «реакцією» організованої злочинності на подальше зміцнення впливів юридичних реформ у Сербії. Як пише газета «Politika», посилаючись на слова президента, Тадіч заявив, що ці реформи допомагають державі запроторити ватажків мафії до в’язниці.

Президент Борис Тадич зробив таку заяву у зв’язку з протестами, які відбулися у центрі Белграду 10 жовтня в яких були задіяні тисячі поліцаїв та сотні противників гей-параду.

У Генуї, через хуліганську поведінку уболівальників сербської команди під час футбольного матчу між Італією і Сербією, перервано кваліфікаційний турнір чемпіонату Європа-2010 між національними командами обох країн.

Газета «Politika» пише, що в цьому запідозрені два боси мафії, які заплатили 280 тисяч доларів щоб найняти 60 сербських хуліганів для того щоб вони зірвали в Генуї матч. Цими діями, як пише газета, організовані злочинці хочуть дестабілізувати прозахідний уряд Белграду.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект