НОВИНИ

18.10.2010 | Як проголосують американці на парламентських виборах (опитування)
За матеріалами - УНІАН

Рейтинг президента США і Демократичної партії знижується, повідомляє РІА "Новости" з посиланням на опитування американців, проведене Reuters.

За даними опитування, на парламентських виборах 2 листопада 48% громадян США голосуватимуть за представників Республіканської партії, 44% - за демократів. Якщо голоси розподіляться саме так, то республіканці зможуть розраховувати на 227 місць у Палаті представників і на 52 - в Сенаті, а демократи - на 208 і 48 місць відповідно.

Нині в Палаті представників демократів на 75 більше, ніж республіканців, в Сенаті - на 18.

Разом зі своєю партією підтримку втрачає і Барак Обама. Голову уряду підтримують тепер лише 43% громадян проти 47% місяцем раніше. Близько 53% опитаних вважають, що Обама не справляється з обов`язками президента.

Основною причиною зниження підтримки президента агентство Reuters-Ipsos називає неправильну, на думку більшості громадян, політику щодо відновлення національної економіки. Навіть самі демократи підтримують його на 70%, а місяць тому цей показник був на рівні 78%.

Крім того, результати опитування показали, що неправильним напрям руху США вважають 63% американців (це найбільший показник з моменту обрання Барака Обами на посаду голови країни).


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект