НОВИНИ

15.10.2010 | В МЗС України відбулося засідання експертів України та НАТО з метою обговорення ходу реалізації РНП на 2010 рік
За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

НАТО високо оцінює внесок України в підтримання міжнародного миру та безпеки – відбулося засідання на рівні експертів Україна-НАТО.

 
В МЗС України відбулося засідання експертів України та Організації Північноатлантичного договору з метою обговорення ходу реалізації Річної національної програми співробітництва Україна–НАТО на 2010 рік (РНП-2010).

Відбувся обмін думками з широкого кола питань, пов’язаних зі виконанням передбачених РНП-2010 реформ у політичній, економічній, правовій та військово-оборонній галузях, а також у сферах ресурсного забезпечення і безпеки.

Стороною НАТО було позитивно оцінено зусилля української влади, спрямовані на широкомасштабні перетворення і досягнення передових стандартів розвитку країни. Була висловлена готовність і надалі надавати Україні експертне та ресурсне сприяння для цього в рамках реалізації Річних національних програм. З боку Альянсу було також висловлено високу оцінку внеску України в підтримання міжнародного миру та безпеки і рівня взаємодії нашої держави з НАТО у цьому контексті.

Сторони висловили зацікавленість у продовженні конструктивного партнерства України з НАТО.

З української сторони на засіданні головував Заступник Міністра закордонних справ України Олександр Горін, зі сторони НАТО -  Заступник помічника Генерального Секретаря Альянсу з питань безпекового співробітництва та партнерства Роберт Сіммонс.
 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект