НОВИНИ

15.10.2010 | Сьогодні і завтра в Чехії проходитимуть вибори до Сенату
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Відповідно до законодавства країни, вибори до Сенату Чехії пройдуть 15 - 16 жовтня (перший тур) та 22 - 23 жовтня (другий тур).

У ході виборів за мажоритарною виборчою системою буде переобрано 27 сенаторів із 81. У всіх 27 виборчих округах зареєстровані представники трьох партій - Чеської соціал-демократичної партії, Громадянської демократичної партії та Комуністичної партії Чехії і Моравії.

Партія ТОП 09 виставить 26 кандидатів у сенатори, "Суверенітет" - 23, Громадські справи - 20, ХДС -ЧНП - 19, Партія громадських прав - Земановці - 18. За списком Робочої партії соціальної справедливості до Сенату обиратиметься лідер забороненої Робочої партії Томаш Вандас. Одного кандидата виставить також Піратська партія. Всього у виборах візьме участь 227 кандидатів від 20 партій. Найбільша конкуренція буде в окрузі Кутна-Гора, де зареєстровано 12 кандидатів.

Перед виборами розподіл місць до Сенату було наступним: 35 місць у Громадської демократичної партії, 29 у Чеської соціал-демократичної партії, 7 у ХДС - ЧНП, 3 у Комуністичної партії Чехії і Моравії та 7 у шести інших партій.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8683. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект