НОВИНИ

14.10.2010 | Колумбія, Індія, ПАР і Німеччина ввійшли до Ради Безпеки ООН
За матеріалами - Євроатлантика.info

Колумбія, Індія, ПАР і Німеччина стали непостійними членами Ради Безпеки ООН. Усі ці країни у першому ж турі голосування одержали необхідну кількість голосів делегатів Генеральної Асамблеї ООН.



Згідно з регламентом, вибори непостійних членів РБ ООН здійснюються таємним голосуванням. Щоб бути обраним, необхідно заручитися двома третинами голосів присутніх і голосуючих делегатів Генасамблеї. Кандидатури на обрання висуваються так званими регіональними групами. Цього року по одному місцю було виділено Африці і Азії, два - групі західноєвропейських і інших держав і одне - країнам Латинської Америки і Карибського басейну.


На два місця непостійних членів РБ ООН претендували, крім Німеччини, Канада і Португалія. Вони не змогли набрати необхідної більшості голосів. У голосуванні на Генасамблеї ООН брали участь представники 191 країни. Необхідна більшість голосів у цій ситуації становить 127. Канада одержала 114 голосів, а Португалія 122. Нині делегати на Генасамблії, згідно з чинними правилами, проводять другий тур голосування по кандидатурах Канади і Португалії.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект