НОВИНИ

14.10.2010 | Азаров привіз до Брюсселя пропозиції з модернізації ГТС
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Микола Азаров під час зустрічі з комісаром ЄС з питань енергетики Гюнтером Оттінгером має намір передати низку пропозицій, які стосуються модернізації української газотранспортної системи.

При цьому він не деталізував змісту цих пропозицій.

«Ми сьогодні з ним зустрічаємося, обговоримо ці пропозиції. Про досягнуті результати ми потім розповімо», - сказав М.Азаров.

Як повідомляв УНІАН, 23 березня 2009 року в Брюсселі відбулася Міжнародна інвестиційна конференція з модернізації української газотранспортної системи, за підсумками якої було схвалено декларацію. Згідно з документом, уряд України узяв на себе низку зобов`язань з імплементації європейського законодавства щодо регулювання ринку газу. Крім того, Україна пообіцяла забезпечити прозорість інвестицій.

Міністерство палива й енергетики України має намір залучити 6,5 млрд. дол. на реалізацію інвестиційних проектів з модернізації ГТС до 2018 року.

2 серпня міністр палива й енергетики України Юрій Бойко повідомив, що інвестиції в модернізацію української газотранспортної системи в розмірі 1,2 млрд. дол. дадуть змогу щорічно економити до 1,5 млрд. куб. м газу, що використовується для перекачування газу в Європі.

13 вересня Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна має намір залучити до модернізації своєї газотранспортної системи Європейський Союз, Росію й низку інших країн.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8802. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект