НОВИНИ

13.10.2010 | МЗС: Україна не приєднається до Митного союзу
За матеріалами - Європростору

Україна не має наміру приєднуватися до Митного союзу з Росією, Казахстаном і Білоруссю. Про це  заявив керівник управління інформаційної політики МЗС Олег Волошин. О. Волошин зазначив, що останнім часом стало більше заяв про те, що Україна досі не визначилася між вступом до Митного союзу і створенням зони вільної торгівлі з Європейським Союзом.

«Україна не ставить перед собою вибору між створенням зони вільної торгівлі і приєднанням до Митного союзу. Про приєднання України до Митного союзу з Росією, Казахстаном і Білоруссю взагалі не йдеться», - підкреслив він.

О. Волошин додав, що ця позиція неодноразово підтверджувалася керівництвом країни на всіх рівнях. Також підкреслювалося, що Україна прагне до повноцінного членства в ЄС, невід'ємною частиною просування до якого є створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом. О. Волошин зазначив, що переговори по створенню зони вільної торгівлі не йдуть так швидко, як хотілося б, «тому, що учасники цих переговорів стоять на варті національних інтересів».

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект