НОВИНИ

13.10.2010 | Екс-держсекретар США Кондоліза Райс випустила свою першу книгу мемуарів
Джерело - Korespondent

У США виходить у світ перша із запланованих трьох книг спогадів колишнього держсекретаря США Кондолізи Райс про Білий дім.

Екс-держсекретар США Кондоліза Райс випустила свою першу книгу мемуарів

Книга Райс називається Extraordinary, Ordinary People: A Memoir of Family (Незвичайні звичайні люди: Мемуари сім'ї) і надійде в продаж у США в четвер, 14 жовтня.

У першому томі спогадів екс-держсекретар США зосередилася на описі свого дитинства, розповідає про життя сім'ї в Бірмінгемі, де вона зростала.

У книзі Райс також розповіла про враження на неї і її оточення від вбивства президента Кеннеді.

У мемуарах також розповідається про життя родини Райс після переїзду з Бірмінгема у Денвер у 1967 році, а також про роки навчання в університеті.

Перший том мемуарів Райс закінчується в 2000 році. Тоді її було призначено на посаду радника з нацбезпеки в адміністрації Джорджа Буша, який починав свій перший президентський термін.

Вісім років своєї роботи в адміністрації Буша принесли Райс звання найвпливовішої жінки світу. Про цей період свого життя екс-держсекретар обіцяє написати в наступному томі спогадів, який вийде у світ в 2011 році.

Як повідомлялося в березні минулого року, екс-президент США Джордж Буш-молодший напише книгу мемуарів про найважливіші рішення, прийняті за час свого президентства. 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект