НОВИНИ

12.10.2010 | На базі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові пройшли "Дні НАТО"
Джерело - УКРІНФОРМ

Підвищити рівень поінформованості про структуру та завдання Північноатлантичного блоку, процеси трансформації, які він переживає, його співпрацю із Збройними силами України - основна мета "Днів НАТО", що завершились в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Як розповів кореспондентові УКРІНФОРМу начальник навчального закладу генерал-лейтенант Павло Ткачук, проведення такої акції вже стало традиціє для академії. Цьогоріч до складу делегації, яка прибула для участі в заходах, входили представники штабу Стратегічного командування НАТО з трансформації, Центру НАТО в Україні та Військового командування ОЗС НАТО в Європі. Протягом двох днів вони відвідували заняття, виступали на них, знайомились з навчально-матеріальною базою вишу. Полковник Даг Сойберг прочитав лекцію, що стосувалась питань трансформації НАТО, а капітан 1 рангу Владислав Литовченко розповів про програми допомоги альянсу для України. Відбулась також низка секцій, присвячених системам колективної безпеки та міжнародної військової інтеграції.

"Такі зустрічі спонукають курсантів і викладачів академії до поглиблення знань про процеси, що відбуваються у світі", - підсумував П. Ткачук.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект