НОВИНИ

12.10.2010 | Китай хоче змістити військовий баланс в Азії?
Джерело - Євроатлантика

Зростаюча військова міць Китаю не спрямована ні на одну країну світу, заявив міністр оборони КНР, коментуючи доповідь Пентагону про нарощування військового потенціалу Пекіном.

За даними американського військового відомства, Китай витратив мільярди доларів на військові цілі, тоді як громадськість в більшості випадків не повідомляли про це.

Військові експерти США стверджують, що КНР має 1,5 тис. балістичних ракет короткого радіусу дії, а також невідому кількість ракет середнього радіусу.

Зазначимо, що офіційний Пекін неодноразово заявляв, що Китай ніколи не прагнутиме до гегемонії і не стане вдаватися у відносинах з іншими країнами до військової експансії або до гонки озброєнь.

Водночас, у Пентагоні продовжують вважати, що Китай розробляє "руйнівні" технології для ведення ядерної, космічної і кібервійн, що в майбутньому змінить військовий баланс в Азії


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 151. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект