НОВИНИ

12.10.2010 | Генсек НАТО сподівається на підтримку міністрів в створенні системи ПРО
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Генеральний Секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен сподівається на підтримку міністрів в створенні системи протиракетної оборони.
Про це він заявив вчора на прес-конференції напередодні засідання Північно-Атлантичної Ради на рівні міністрів закордонних справ та міністрів оборони, яке відбудеться 14 жовтня.

“Я думаю, що ми не можемо не займатися протиракетним захистом. Це важливо як з боку військового, так і з боку політичного”, - сказав Генсек НАТО.

Він зазначив, що створення системи протиракетної оборони сприятиме кращому зв’язку між союзниками, а також покращенню співпраці з Росією в умовах “спільної реальної безпеки”.

“Ми потребуємо цю систему для ефективного захисту нашого населення від реальної загрози ракетної атаки”, - наголосив А.Ф.РАСМУССЕН.

Він також зазначив, що остаточне рішення щодо створення системи протиракетної оборони, він сподівається, буде схвалено на саміті НАТО в середині листопада в Лісабоні.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект