НОВИНИ

11.10.2010 | Американська економіка втратила 95, 000 робочих місць
Джерело - Голос Америки

Рівень безробіття у Сполучених Штатах у вересні залишався таким же як і раніше – 9,6%, а в цілому американська економіка втратила 95 тисяч робочих місць.

Щойно оприлюднений звіт Міністерства праці пояснює це тим, що урядове Бюро перепису населення звільнило тимчасово найнятих на роботу людей, а також закриттям робочих місць у штатних і місцевих урядах, зокрема, в галузі освіти.

Багато економістів вказують на кращу ситуацію з роботами в неурядовому секторі економіки. Так працедавці у приватному секторі створили 64 тисяч нових робочих місць.

Це є найостанніший звіт про стан безробіття у США, оприлюднений перед виборами до Конгресу у листопаді, в яких економіка буде ключовим питанням.

Урядові аналітики кажуть, що тепер 14,8 мільйонів американців без роботи, а понад 9 мільйонів людей зайняті лише частково і хочуть працювати повний робочий день.

Високий рівень безробіття і стан економіки будуть в центрі уваги під час виборів до Конгресу США у листопаді. Незадоволення виборців економічною ситуацією може поліпшити шанси кандидатів від опозиційної Республіканської партії, які здатні відібрати від Демократичної партії президента Обами деякі місця у Конгресі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект