НОВИНИ

11.10.2010 | Держсекретар США летить до Косова
Джерело - УНІАН

Держсекретар США Хілларі Клінтон у понеділок вирушить в турне, впродовж якого відвідає Боснію і Герцеговину, Сербію, Косово і Брюссель.

"Держсекретар зустрінеться з лідерами уряду і громадянського суспільства, а також пересічними громадянами, щоб нагадати про те, що США підтримують Балканські держави в їх прагненні до повної інтеграції в європейське і євроатлантичне співтовариства. У Брюсселі вона візьме участь в зустрічі міністрів країн НАТО і проведе зустрічі з головою Європейської ради Херманом ван Ромпеєм і Верховним представником ЄС у міжнародних справах і політики безпеки Кетрін Ештон", - зазначено в переданому РІА “Новости” повідомленні держдепартаменту.

Про план майбутньої поїздки розповів на брифінгу заступник Держсекретаря США Філіп Гордон.

12 жовтня Держсекретар зустрінеться з президією БіГ в Сараєво і з президентом Сербії в Бєлграді. Зарезервовано час для  міністрів закордонних справ і оборони Сербії.

У Косовому держсекретар проведе закриті переговори з в.о. президента Якупом Красничі, прем`єр-міністром Хашимом Тачі, міністром закордонних справ, а потім вирушить до Грачаниці - центральної частини Косова, де зустрінеться з представниками сербської громади.

"Після повернення до Приштини вона проведе зустріч з жінками-лідерами, іншими лідерами громадянського суспільства і молодими людьми, що належать до різних етнічних груп", - повідомив заступник держсекретаря.

У Брюсселі Клінтон зустрінеться, як повідомлялося з ван Ромпеєм і баронесою Ештон, а крім того з головою Європарламенту Єжи Бузеком. На міністерській зустрічі НАТО до держсекретаря приєднається глава Пентагону Роберт Гейтс. "Міністерська зустріч стане можливістю обговорити прогрес, досягнутий впродовж війни в Афганістані", - зазначив Гордон.

14 жовтня Держсекретар США вирушить назад до Вашингтона.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект