НОВИНИ

06.10.2010 | ЗМІ: Атомний підводний човен Дмитро Донський вийшов у море для проведення пуску Булави
Джерело - Korespondent

Російський атомний підводний човен стратегічного призначення Дмитро Донський в ніч на середу, 6 жовтня, вийшов у Біле море для проведення чергового випробувального пуску морської балістичної ракети Булава.

ЗМІ: Атомний підводний човен Дмитро Донський вийшов у море для проведення пуску Булави 
vif2.ru

 

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на джерело в адміністрації Северодвінська.

"Човен вийшов з акваторії заводу Севмаш в ніч на середу. Пуск ракети очікується наприкінці тижня, швидше за все, у четвер", - цитує агентство джерело.

Міжконтинентальна балістична ракета Булава повинна в перспективі стати основою морських стратегічних ядерних сил, під цю ракету вже закладено нові підводні човни.

Нагадаємо, 13-й за рахунком пуск Булави планувався спочатку в серпні, потім у вересні, але щоразу переносився. З попередніх 12 випробувань ракети тільки п'ять визнано успішними.

Останній невдалий пуск ракети було проведено 9 грудня 2009 року. За інформацією ЗМІ, держкомісія, що розслідувала причини невдалого випробування, дійшла висновку, що запуск провалився через відмову механізму управління тягою твердопаливного двигуна.

Раніше міністр оборони РФ Анатолій Сердюков заявив, що до кінця 2010 року планується здійснити послідовно один за одним три випробувальні запуски Булави. Він зазначив, що якщо можливі збої будуть однаковими, то їх усуватимуть, а якщо вони будуть різними, то буде переглянуто весь виробничий цикл ракет.

У свою чергу головний конструктор Булави Юрій Соломонов пояснив невдалі запуски ракети низкою причин - неякісними матеріалами, порушеннями технології виробництва, неналежним контролем за якістю.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект