НОВИНИ

05.10.2010 | На виборах у Латвії перемогли праві
За матеріалами - Євроатлантика

За попередніми результатами латвійського ЦВК, на виборах сейму Латвії з 31,1% голосів виборців перемогло правоцентристське об'єднання «Єдність». Одним з лідерів блоку є прем'єр-міністр Латвії Валдіс Домбровскіс.

До теперішнього часу ЦВК узагальнила дані з 1003 з 1013 виборчих дільниць, згідно з якими, за «Єдність» проголосували 31,1% виборців, повідомив журналістам голова ЦВК Арніс Цимдарс.

«Центр згоди», що користується підтримкою російськомовного населення (ЦС) отримав 26,03%. У Спілки зелених і селян (СЗК) — 19,68%. За об'єднання «За кращу Латвію» проголосували 7,65%, за національне об'єднання «Все — Латвії!» — «Вітчизні і Свободі» / ДННЛ »- 7,64% виборців.

До сейму 10-го скликання не пройшла представлена в нинішньому сеймі партія російськомовних «За права людини в єдиній Латвії» (ЗаПЧЕЛ), яка набрала всього 1,43% голосів.

На решті десяти виборчих дільницях голоси теж вже підраховано, але через різні технічні складнощі протоколи від них ще не надійшли. За прогнозами голови ЦВК, усі дані повністю будуть доступні протягом тижня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9484. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект