НОВИНИ

05.10.2010 | У Придніпров’ї відкрили тренувальні курси за програмою НАТО-Україна
За матеріалами - Європейського простору

1 жовтня 2010 року у Дніпропетровську відбулося відкриття навчально-тренувальних спеціальних курсів «Маркетинговий менеджмент», що проводиться за програмою НАТО-Україна для військовослужбовців, яких планують звільнити в запас.

 

Як повідомили в прес-службі міністерства оборони України, курси перепідготовки відкрили при Дніпропетровському Національному гірничому університеті.

Загальна тривалість курсів – 300 годин. Двомісячне навчання пройдуть офіцери, які плануються до звільнення з лав Збройних Сил України у 2011 році.

У програмі, крім лекцій та семінарів, передбачили практичні заняття в офісах великих бізнес-компаній Дніпропетровська. Практичний досвід колишнім військовослужбовцям передаватимуть економісти та інші фахівці.

«Цього року до перенавчання по всій Україні наша організація планує залучити понад 900 військовослужбовців, які незабаром отримають нову цивільну спеціальність», – розповів керівник програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт.

За його словами, незабаром до цієї програми залучать ще 22 українських міста, зокрема Хмельницький, Харків, Маріуполь та інші.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8192. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект