НОВИНИ

04.10.2010 | У зв'язку із загрозою терактів британські спецслужби посилили охорону королівської сім'ї
Джерело - Korespondent

У Великобританії у зв'язку із загрозою терористичних актів посилено охорону членів королівської сім'ї, повідомляє The News of The World з посиланням на власні джерела.

     
У зв'язку із загрозою терактів британські спецслужби посилили охорону королівської сім'ї

Зокрема, до принца Гаррі, третього у черзі на престол, приставлено шістьох озброєних охоронців, схожі заходи безпеки вжито стосовно принца Чарльза і його дружини Камілли, герцогині Корнуольської.

Також посилено охорону королеви Єлизавети II і принца Вільяма. Загальний рівень загрози королівської сім'ї піднято до другого рівня. Наступний рівень буде характеризувати загрозу як неминучу, зазначає видання.

Британські спецслужби вважають, що найбільш вірогідним об'єктом для атаки терористів є принц Гаррі, який відслужив в Афганістані. Гаррі відомий частими відвідинами нічних клубів, однак у зв'язку зі зростанням рівня загрози його попросили рідше відвідувати подібні заклади.

The News of The World називає можливими організаторами атак на королівську сім'ю як ісламських, так і ірландських терористів. Ніяких інших деталей не повідомляється.

Нагадаємо, телеканал Sky News з посиланням на анонімні джерела повідомив, що наприкінці вересня в Лондоні, а також великих містах Франції та Німеччини спецслужби запобігли серії терористичних актів.

Чи пов'язане підвищення заходів безпеки щодо членів королівської сім'ї з цими подіями, не уточнюється.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6645. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект