НОВИНИ

04.10.2010 | Медведєв про Лукашенка, істерію, зниклих людей і братерство народів
Джерело - УНІАН

Президент Росії Дмитро МЕДВЄДЄВ вважає, що керівництво Білорусі прийняло антиросійську риторику.

Про це російський лідер заявив в своєму відеоблозі.

«Особливо дивно, що останнім часом керівництво Білорусі взяло на озброєння антиросійську риторику. Передвиборна кампанія там цілком і повністю побудована на антиросійських сюжетах, на істеричних звинуваченнях Росії в небажанні підтримувати білорусів і білоруську економіку, прокляттях на адресу російського керівництва. За всім цим виразно проглядається бажання посварити держави і, відповідно, народи», - сказав Д.МЕДВЄДЄВ.

За його словами, прагнення сформувати в суспільній свідомості образ зовнішнього ворога завжди вирізняло білоруське керівництво. Тільки раніше в цій ролі виступали Америка, Європа, Захід в цілому. Тепер одним з головних ворогів оголошено Росію, додав він.

«Президент ЛУКАШЕНКО в своїх висловлюваннях виходить далеко за межі не лише дипломатичних правил, але й елементарної людської пристойності. Втім, це теж не стало для мене новиною. Я пам`ятаю, як я був здивований, коли при нашій першій двосторонній зустрічі, замість того щоб зосередитися на російсько-білоруській співпраці, він дуже детально і виключно в негативній манері почав обговорювати моїх попередників на посаді Президента Росії – Бориса ЄЛЬЦИНА і Володимира ПУТІНА. Мені довелося нагадати тоді колезі, що предметом наших переговорів є зовсім інші теми», - підкреслив Д.МЕДВЄДЄВ.

Російський президент вважає, що на адресу Росії та її керівництва йдуть потоки звинувачень і лайки.

«На цьому побудована вся виборча кампанія ЛУКАШЕНКА. Його турбує дуже багато що: і наведення ладу в наших економічних відносинах, і спілкування російських засобів масової інформації з білоруською опозицією, і навіть доля деяких наших високопосадових пенсіонерів і звільнених чиновників», - підкреслив Д.МЕДВЄДЄВ.

Він висловив упевненість, що президентові Білорусі слід було би займатися внутрішніми проблемами. «Зокрема, нарешті, розслідувати численні справи про зникнення людей. Росії, як й іншим країнам, це не байдуже», - акцентував російський лідер.

У теж час, Д.МЕДВЄДЄВ переконаний, що не це визначає відносини між народами і окремими людьми.

«Я також упевнений, що ця безглузда смуга напруги обов`язково закінчиться», - сказав він.

«Хотів би прямо сказати: Росія готова до розвитку союзницьких відносин з Білорусією. Більше того, хто б не керував Росією та Білоруссю – наші народи назавжди залишаться братськими. Ми хочемо, щоб наші громадяни жили не в страсі, а в атмосфері свободи, демократії та справедливості. І ми готові йти цим шляхом разом з нашими білоруськими друзями», - запевнив Д.Медвєдєв.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект