НОВИНИ

01.10.2010 | Головною темою засідання Комісії стало обговорення сучасних пріоритетів відносин між Україною та НАТО
За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

29 вересня ц.р. у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулося чергове засідання Комісії Україна-НАТО на рівні послів під головуванням заступника Генерального секретаря НАТО К.Бізоньєро.

Головною темою засідання Комісії стало обговорення сучасних пріоритетів відносин між Україною та НАТО.

Глава Місії України при НАТО, Посол І.Долгов поінформував учасників засідання про бачення українською стороною місця відносин України з НАТО серед зовнішньополітичних пріоритетів нашої держави.

Глава Місії України при НАТО наголосив, що з прийняттям Закону, який визначає позаблоковий статус держави, Україна налаштована продовжувати та розвивати  конструктивне співробітництво з НАТО з усіх питань порядку денного двосторонніх взаємин. Українська сторона також виступає за розвиток політичного діалогу з Північноатлантичним Альянсом.

Порушуючи питання перспектив дальшого розвитку діалогу НАТО з партнерами, насамперед з Україною, в контексті розробки Альянсом своєї нової Стратегічної концепції, Посол І.Долгов наголосив, що українська сторона очікує, що Альянс чітко та однозначно сформулює в новій концепції принципи політики партнерств та безпосередні очікування Альянсу, зокрема, щодо ролі і місця України в системі євроатлантичної безпеки.

Члени Комісії Україна-НАТО погодилися, що попередній аналіз співпраці Україна-НАТО в цьому році у сферах практичної взаємодії свідчить про конкретні здобутки та позитивне підґрунтя для продовження конструктивного співробітництва між Україною та НАТО з усіх питань.

Члени Комісії також відзначили, що зустріч Генсекретаря НАТО та Президента України, яка відбулася в Нью-Йорку під час 65-ї сесії Генасамблеї ООН 23 вересня 2010 року, надала суттєвий поштовх розвитку політичного діалогу між Україною та НАТО.

Представники держав-членів НАТО високо відзначили внесок України у забезпечення євроатлантичної безпеки, в основні операції та місії під проводом Північноатлантичного Альянсу. Висловлювався заклик до розширення миротворчого внеску України. Також вітався внесок України у Сили реагування НАТО (СРН) – перший внесок такого роду від країни-партнера Альянсу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект