НОВИНИ

01.10.2010 | Джордж Мітчелл ще раз зустрінеться з учасниками мирних переговорів
За матеріалами - Голос Америки

Зустріч спеціального посланника США на Близькому Сході Джорджа Мітчелла з палестинським президентом Махмудом Аббасом закінчилася без досягнення поступу щодо ключового питання у близькосхідному мирному процесі – будівництва єврейських поселень на Західному Березі.

Після закінчення розмов Джордж Мітчелл сказав, що учасники переговорів будуть намагатись знайти «спільну площину», а голова палестинської делегації Саїб Ерекат повідомив, що американський посланник із близькосхідних питань матиме ще одну зустріч з ізраїльськими лідерами, а відтак знову з палестинським президентом Махмудом Аббасом.

Раніше посланник США зустрівся з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу. Ізраїльський високопосадовець заявив, що уряд його країни є відданий зусиллям досягнення з палестинцями домовленості, що передбачала б безпеку для Ізраїлю та підтримку інших важливих для нього інтересів.

Палестинці кажуть, що питання подальшої розбудови ізраїльських поселень на окупованому Західному Березі є ключовим фактором для продовження прямих мирних переговорів на Близькому Сході за їхньою участю.

Мораторій на будівництво ізраїльських поселень закінчується у неділю 3 жовтня.

Тимчасом ізраїльські інформаційні агентства повідомляють,що президент США Барак Обама запропонував Ізраїлю ряд поступок, якщо вони погодяться продовжити мораторій на будівництво ізральських  поселень на Західному Березі ще на два місяці.

Американський посланник Джордж Мітчелл заявив, що нові мирні переговори за посередництвом США - це «дорога з багатьма перешкодами», але їх це не відстрашує.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект