НОВИНИ

01.10.2010 | Генсек НАТО прибув до Тбілісі
Джерело - УНІАН

Генеральний Секретар НАТО Андерс фог Расмуссен прибув до Тбілісі у четвер пізно ввечері з робочим візитом, повідомив  представник прес-служби апарату віце-прем`єра Грузії, держміністра з питань інтеграції до європейських і євроатлантичних структур.

За її словами в Тбіліському міжнародному аеропорту Расмуссена зустріли віце-прем`єр Георгій Барамідзе і заступник міністра закордонних справ Грузії Георгій Бокерія.

Зустрічі Генсека НАТО почнуться 1 жовтня з візиту до міністерство закордонних справ, де запланована зустріч з головою МЗС Гріголом Вашадзе. Далі зустрічі Расмуссена продовжаться в міністерстві оборони, де планується його невеликий виступ. Пізніше він зустрінеться з головою парламенту Давидом Бакрадзе і прем`єр-міністром Ніколозом Гілаурі.

У рамках візиту Расмуссен також візьме участь в церемонії відкриття партнерського офісу НАТО в Тбілісі.

На завершення візиту генеральний секретар НАТО зустрінеться з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі. Зустріч відбудеться з президентській резиденції в Тбілісі, після якої планується спільна прес-конференція.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект