НОВИНИ

30.09.2010 | Янукович поки ще не дав відповіді на запрошення Расмуссена
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

На нейтральній території та без особливого розголосу відбулася перша зустріч президента України Віктора Януковича з Генеральним Секретарем НАТО Андерсом Фоґом Расмуссеном. Високопосадовці зустрілися 23 вересня у Нью-Йорку під час Генасамблеї ООН. Про це стало відомо брюссельському кореспонденту Deutsche Welle.

Прес-служба адміністрації українського президента обмежилася коротким повідомленням без будь-яких деталей. В самому НАТО підкреслили, що вже важливим є той факт, що така зустріч відбулася. Адже до останнього моменту існували побоювання, що її буде скасовано.

Україна і НАТО обмінялись запрошеннями

Українське керівництво отримало запрошення взяти участь у запланованому на листопад у Ліссабоні саміт НАТО. Хоча й у рамках зустрічі лідерів країн-учасників операції в Афганістані, яких налічується 47.

Генеральний Секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен наголосив в інтерв'ю, що саме питання Афганістану буде головним на порядку денному самміту.

Втім, чи вирішить президент України взяти участь у самміті у Лісабоні, наразі на це питання ніхто не може дати відповіді. "Я проінформував його, що такий самміт ISAF відбудеться в рамках саміту НАТО у Лісабоні. Президент не дав ніякої відповіді, адже він повинен перевірити свій порядок денний, але він позитивно відзначив факт проведення самміту на рівні ISAF",- сказав Андерс Фог Расмуссен.

У свою чергу, як повідомляють джерела у штаб-квартирі, Генсек Альянсу отримав запрошення відвідати Київ. Не виключено, що такий візит відбудеться вже на початку весни наступного року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект