НОВИНИ

23.09.2010 | Нетаньяху висловив жаль щодо слів Клінтона про російськомовних мешканців Ізраїлю
За матеріалами - Korespondent

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху висловив жаль щодо слів колишнього президента США Білла Клінтона про те, що російськомовні вихідці з колишнього СРСР заважають досягненню миру на Близькому Сході.



Нетаньяху висловив жаль щодо слів Клінтона про російськомовних мешканців Ізраїлю

"Як давній друг Ізраїлю Клінтон має розуміти, що іммігранти з колишнього Радянського союзу зробили величезний внесок у зміцнення та розвиток Ізраїлю та його Армії оборони", - цитує газета Jerusalem Post слова Нетаньяху.


Нагадаємо, під час круглого столу в рамках Глобальної ініціативи Клінтона в Нью-Йорку колишній президента США заявив, що вважає російськомовних іммігрантів в Ізраїлі головною перешкодою для укладення мирної угоди з Палестиною.


За його словами, серед молодих військовослужбовців Цахала стає все більше дітей росіян і поселенців, які є найбільшими закоренілими противниками поділу земель.


Клінтон розповів, як у 2000 році Натан Щаранський, будучи членом уряду Ізраїлю, відкинув проект мирної угоди, запропонований Вашингтоном у Кемп-Девіді. "Я кажу: "Натане, в чому справа?". Він відповідає: "Не можу за це голосувати, я ж росіянин. Я приїхав з однією з найбільших країн світу в одну з найменших. А ви хочете, щоб я відрубав від неї половину. Ні, дякую", повідав екс-глава Білого дому.


Зазначимо, що зараз між Ізраїлем і Палестиною тривають переговори за посередництва США і Єгипту. Раніше президент США Барак Обама заявляв, що переговори щодо врегулювання конфлікту можуть завершитися протягом року.




| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект